Paracebe.com | CashBack

Paracebe.com 


   Bugün sizlere cashback sitelerinden paracebe.com'u anlatacağım. Cashback bildiğiniz üzere bazı alışveriş sitelerinden yaptığınız alışverişlerde kısmen para iade etmesidir. CashBack hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

   Paracebe.com nasıl çalışır.


Paracebe.com aracılığı ile bazı alışveriş sitelerinden yapacağınız alışverişlerde kısmen para iadesi alırsınız (CashBack sistemi). Örneğin Paracebe.com'a üye olduğunuzu varsayalım. Flo'dan bir ayakkabı alacaksnınız ayakkabı değeri 100 TL. Paracebe'de de Flo için %5 para iadesi var. Eğer Flo'dan ayakkabı almadan önce paracebe.com aracılığı ile Flo'nun sitesine giderseniz paranızın %5'ini geri iade alırsınız. Yani 5 TL paracebe.com hesbınıza yatar. Özellikle internetten sık alışveriş yapanların veya yüksek ücretli bir ürün alacak olanların işine çok yarayacak bir site. Diyelim 1500 TL'ye Bimex'ten bir laptop alacaksınız. %3 iade veriyor. 45 TL paracebe hesabınıza yansıyor.

cashback sitesi
Paracebe.com

Nasıl kazanırım?


   Paracebe.com'a kayıtlı yüzlerce bilindik marka var eğer internetten alışveriş yapan biriyseniz bu siteye üye olmanızı tavsiye ederim. Bazı markalar; Gittigidiyor, bimex, evim, Collezione, D&R, çiçek sepeti, converse, cicek.com, dominos. Not: Bu siteler kampanyalarını bitirebilir.

2. para kazanma yöntemi ise indirim kuponlarıdır. Paracebe.com'da bazı markalara aitindirim kuponları bulabiliriniz.

3. Para kazanma yöntemi ise davetiye yöntemidir (paracebe iş ortaklığı). Paracebe'de bir davet linkine sahipsiniz. Bu link aracılığı ile üye olanlar hesabına ilk parasını çekmesinde 5 TL kazanırsınız.
Paramı ne zaman alırım?

   Alışverişi yaptıktan sonra kısa bir süre sonra iade kısım paracebe hesabınıza yatar. Bu rakam 20 TL'yi geçince ödeme isteğinde bulunabilirsiniz. Paracebe.com'da ödemeler her cuma yapılır. Ödemeler ister banka hesabına ister Paypal'a yapılır.

2 yorum:

  1. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

    YanıtlaSil
  2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

    YanıtlaSil

Şu an askeri görevimde olduğumdan soru yorumlarınıza cevap verememekteyim. Yorumlarınız diğer okurlarımız tarafından yanıt verilebilir. 6 ay sonra görüşmek üzere (96/1 Şubat-Ağustos) hayırlı kazançlar...

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

NetteKazanma.com | İyi kazançlar...