All Word (inquision) isim değiştirdi.

   All Word,  1 Nisan'da gönderdiği mail ile isim değişikliğine gittiğini duyurdu. Daha önceden www.inquision.com üzerinden yayın yapan All Word, artık yeni ismi Apinio (www.apinio.com) olduğunu üyelerine mail ile duyurdu. Artık Anketler Apinio üzerinden gelecek. www.inquision.com üzerinden yayın ise hala devam etmektedir. Üyeler hem İnquision hem de Apinio üzerinden kendi panellerine ulaşabilmektedir.

   İsim değişikliği ile herhangi bir değişiklik olmadı. Daha önceden kazanılan paralar hala hesaplarda durmaktadır. Ödemeler Paypal ile devam ediyor.

Apinio türkçe sayfasına ise www.apinio.com/tr adresinden ulaşabilirsiniz

All Word hakkında bilgi almak için tıklayınız.
apinio
All Word'ün isim değişikliği duyurusu

2 yorum:

 1. Apinio'da 20 € civarı biriktirdim. Parayı paypal hesabıma istedim fakat paypal hesabımın kısıtlı olduğunu düşünemedim. Paypal hesabım güvenlik sebebi ile bir daha açılmamak üzere sınırlandırıldı. Şimdi ben apinioya nasıl itiraz edip paramı geri hesabıma eklenmesini isteyeceğim. Apinio mail adresimi nasıl değiştirebilirim?

  Ulaşacağım bir telefon numarası var mı? Teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eğer para paypala yattıktan sonra Paypal hesabınız sınırlandırıldıysa Apinio'nun yapacağı pek bir şey diyebilirim. burada Paypal ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Mail adresi değişimi Apinio'da direk olarak yok (en azından ben bulamadım) bu linke tıklayarak apinio ile direk irtibata geçebilirsiniz.

   Sil

Şu an askeri görevimde olduğumdan soru yorumlarınıza cevap verememekteyim. Yorumlarınız diğer okurlarımız tarafından yanıt verilebilir. 6 ay sonra görüşmek üzere (96/1 Şubat-Ağustos) hayırlı kazançlar...

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

NetteKazanma.com | İyi kazançlar...