Turbobit - Dosya Yükle Para Kazan

Turbobit - Dosya Yükle Para Kazan

İnternetten Para Kazanma Yöntemleri - Dosya Yükle Para Kazan

   Dosya yükleyerek para kazanma son günlerde iyice meşhur olan para kazanma sistemlerinden bir tanesi. Bir çok dosya yükleme sitesi kendi partner programlarını oluşturmuş durumda. Bu durum özellikle download siteleri için bulunmaz Hint kumaşı diyebiliriz. Tabi dosya yükleyerek para kazanmak için illa bir web siteniz olması gerekmemektedir. Şimdi sizlere dosya paylaşım sitelerinden Turbobit'in Partner programını anlatmaya çalışacağım.

Dosya Yükle Para Kazan


   Turbobit en fazla kullanılan dosya paylaşım sitelerinden bir tanesi. Partner programı da en fazla kullanılanlardan. Peki Turbobit'ten nasıl para kazanırım? Turbobit'e üye olduktan sonra minimum 0,5 mb maximum 100 GB dosya yüklüyoruz. Daha sonra bunu web sitenizde, üye olduğunuz forum sitelerinde yayınlıyoruz. Sonra biri dosyalarınızı indirdikçe siz para kazanıyorsunuz. Tabi bu durum dosya paylaşan site sahipleri için çok avantajlı. Eğer bir dosya paylaştığınız siteniz varsa (Program indirme, video indirme, mp3 gibi) bu durum sizin için iyi bir kazanç sayılabilir.

Nasıl ve Ne Kadar Para Kazanırım?


dosya yükle para kazan
İnternetten para kazan
Turbobit'te 3 çeşit para kazanma sistemi var. 1.si yüklediğiniz dosyalar indirildikçe para kazanırsınız. 2.si alt üyelerinizden para kazanırsınız. 3.sü Yaptığınız satış başı para kazanın.

   1. İndirildikçe para kazan: Turbobit 1000 indirme üzerinden değerlendiriyor ve dosya boyutuna göre bu rakam değişiyor. Her 1000 indirmeye belli bir miktar para kazandırıyor. Örneğin; 500 mb'lık bir dosya yüklediniz. bu dosyayı indiren her 1000 kişi için 12$ kazanırsınız. Fiyatları aşağıda görebilirsiniz.

Fiyatlar
1Mb – 4Mb > $3

5Mb – 9Mb >$4

10Mb -49Mb > $6

50Mb – 99Mb >$7

100Mb – 249Mb > $9

250Mb – 1500Mb >$12

1500Mb – 100Gb > $15

2. Alt üyelerinizden kazanın: Sizin aracılığınız ile siteye üye olanların kazandıklarından %20 komisyon alırsınız. 
3. Yaptığınız satış başı para kazanın: Sizin aracılığınız ile Turbobit'e ücretli üye olanlardan belli bir miktar komisyon alırsınız.

   Minimum ödeme tutarı 10$'dır. 10 $' a ulaştığınızda paranızı Paypal hesabınıza çekebilirsiniz.

Turbobit'e üye olup para kazanmak için tıklayın.

Kategori: Dosya yükle para kazan

3 yorum:

  1. selamın aleyküm, ben ayarlara girdiğimde cüzdan değiştirme kısmı var oraya örn: paypal seçip yanına neyi yazacağım. ha birde onu yazdıktan sonra benim hesabımdan para çekemezler değil mi ondan sonra para almaya mı başlayacağım bilgilendirirseniz sevinirim. :)

    YanıtlaSil
  2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

    YanıtlaSil
  3. Dosya indirirken turbobit smsle ücret istiyo ,sitem bedava indirme sitesi ama

    YanıtlaSil

Şu an askeri görevimde olduğumdan soru yorumlarınıza cevap verememekteyim. Yorumlarınız diğer okurlarımız tarafından yanıt verilebilir. 6 ay sonra görüşmek üzere (96/1 Şubat-Ağustos) hayırlı kazançlar...

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

NetteKazanma.com | İyi kazançlar...