Feature Points

Feature Points

Telefondan Para Kazan

   Feature Points, ios ve android telefonlarınızla para kazanmanızı sağlayan uygulamadır. Akıllı telefonların çoğalmasından dolayı gün geçtikçe böyle uygulamalar çoğalmaktadır. Feature Points telefondan para kazanabileceğiniz programların başında gelir.

   Feature Points - Para Kazanma


   Öncelikle android ve ios tabanlı bir telefona ya da tablete sahipseniz Feature Points'den android veya ios uygulamasını ücretsiz telefonunuza indiriyorsunuz. Sonra uygulamayı başlatınca giriş yapıyorsunuz.  Giriş yaptıktan sonra alttaki resimde de gördüğünüz gibi size indirmeniz ya da üye olmanız gereken programları sunuyor ve karşısında kazanacağınız puan görünüyor. Siz sunduğu programları indirdikçe belli bir puan veriyor ve 3000 puan olduğunda Paypal hesabınıza 5 Dolar olarak çekebiliyorsunuz. Eğer refereans linkinden üye olursanız 50 puan ile başlarsınız.  Ya da uygulamayı indirdikten sonra ref bölümüne yazarsanız yine 50 puan kazanırsınız.

Ref linkinden üye ol: http://featu.re/VIO2BQ (50 puan kazanırsınız)
İndirdikten sonra referans kodu gir: VIO2BQ (50 puan kazanırsınız)
Direk link (refsiz) : www.featurepoints.com
android para kazanma

   Daha önce bu uygulamadan para almadım fakat internette birçok ödeme kanıtı buldum. Bu yüzden güvenli olduğunu düşünüyorum.

   Sitemizi daha çok gezerek internetten para kazanma sistemlerini inceleyebilir ve daha çok para kazanabilirsiniz.

Arama: android para kazanma, ios para kazanma, featurepoints, featurepoints para kazanma, telefondan para kazan, iphone para kazanma, ipad para kazanma

Kategori: Telefondan para kazan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Şu an askeri görevimde olduğumdan soru yorumlarınıza cevap verememekteyim. Yorumlarınız diğer okurlarımız tarafından yanıt verilebilir. 6 ay sonra görüşmek üzere (96/1 Şubat-Ağustos) hayırlı kazançlar...

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

NetteKazanma.com | İyi kazançlar...