Winat9 ile telefonundan para kazan

Telefonla Para Kazanma 

 Telefonla para kazanma sistemlerinden biri olan Winat9 hakkında biraz bilgi vermeye çalışacağım.
   Biraz sistemden bahsetmek istiyorum. Programı android veya ios olarak telefonunuza indiriyorsunuz. Tek sorulu cevaplarla, anketlerle, uygulama indirerek vb. para kazanmaya başlıyorsunuz. Gün içinde kazandığınız tüm para akşam 9'da paypal hesabınıza geçiyor. Bu yüzden bu programı çok sevdim. Ödeme alt limiti yok 1 Kuruş dahi olsa yatıyor. Gün içinde 1 TL değerinde program indirin akşam 9'da Paypal hesabınızda.
   Winat9 android ve ios uygulaması bulmanız mevcut fakat diğer bazı siteler gibi bilgisayarınızdan kullanmanız mümkün değil.

Nasıl para kazanırım

winat9 ile para kazan
Uygulamayı telefonunuza ya da tabletinize indirdikten sonra uygulamayı açın. Alttaki resimdede gördüğünüz gibi para kazanabileceğiniz soruları, uygulamaları vs. göreceksiniz. İstenilenleri uyguladıktan sonra akşama kadar kazandığınız tüm para akşam 9'da Paypal hesabına yatar. Burada dikkat etmeniz gereken uygulamaya verdiğiniz e-mail hesabı Paypal'a tanımlı olmalıdır.

Uygulamayı indirmek için tıklayın.
Kategori: Telefondan kazan

winat9dan ödeme alan varmı
Winat9 Ödeme kanıtı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Şu an askeri görevimde olduğumdan soru yorumlarınıza cevap verememekteyim. Yorumlarınız diğer okurlarımız tarafından yanıt verilebilir. 6 ay sonra görüşmek üzere (96/1 Şubat-Ağustos) hayırlı kazançlar...

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

NetteKazanma.com | İyi kazançlar...