Bloggerst - Sitene Reklam Al

  Bloggerst - Sitene Reklam Al

   Bloggerst.com, Turkticaretbirligi.com'un yeni kuruluşudur. Bloggerst adlı siteden sitenize reklam alarak tık başına para kazanabilirsiniz.

   Bloggerst.com yayın hayatına yeni başlamıştır ve şuan deneme yayını yapmaktadır ama bu arada da yayıncıları ve reklamverenleri kabul etmektedir. Bloggerst.com henüz yeni olduğu için hakkında çok fazla bilgi yok. Bloggerst.com'da da bilgiler çok eksik durumda. Siteye yeni üye oldum ve ilk izlenimlerimi burada yazmak istiyorum.
Nasıl Üye Olurum?

   Bloggerst.com'a üyelik çok kalay bekleme yok direk üyeliğinizi onaylar ve sitenizi ekleyebilirsiniz. Reklam kodlarını sitenize ekledikten sonra reklamların sitenizde görünmesi biraz zaman alabiliyor. Bu süre 24 saate kadar uzayabiliyor. 
   Bu arada belirtmek istediğim bir şey var ücretli alan adları (com, net, org vs.) yanında Blogger'dan oluşturulan (.blogspot uzantılı) siteleride kabul etmektedir.

Reklamlar

http://bloggerst.com/
   Bloggerst.com'da popup, splash, msn pop, ppc banner olmak üzere 4 reklam çeşidi bulunuyor. Bunlardan istediğinizi kullanabilirsiniz. Yeni eklenen sitelerde reklamların gösterilmesi 24 saate kadar uzayabiliyor.

Ücretler Ne Kadar? Minimum Ödeme Tutarı Nedir?

   Yeni bir site olduğu için çok fazla deneme fırsatı bulamadım ilk gözlemlerimde tık başı 0.01 TL veriyor (bu oran bence oldukça düşük) ama sloganlarından biride "Tıklama başı en iyi fiyat" 10, 20, 30 kuruş belkide daha fazlası diye not düşülmüş. Belki ilerleyen zamanlarda (reklamverenler çoğaldıkça) bu oran dedikleri gibi 10-30 Kuruşu bulur. Bu ara da bir şeyden bahsetmek istiyorum. Nedenini bilmiyorum ama Bloggerst.com'a üye olduğunuzda hesabınızda -0,20 TL den başlıyorsunuz yani 20 tıklamadan sonra ancak hesabınız 0 oluyor.
  
   Bloggerst.com'da Minimum ödeme tutarı 50 TL banka havalesi ile yapılıyor. Fakat ödemeler ne zaman yapıldığı konusunda bir bilgi yok. Öğrenir öğrenmez burada yayınlayacağım.

Bloggerst.com'a üye olmak için tıklayınız.

9 yorum:

 1. selam admin öncelikle sitemize kaydolduğunuz için teşekkür ederiz her ayın 15 inde ödemeler titizlikle yapılmaktadır.Bloggerst.com ayrıca link kısaltma ve rekalm ortaklığı sistemimizde çok kısa sürede devreye girecektir bizimle çalışan sitelerimiz kesinlikle kazanmaya devam edecektir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kayıt olamıyorum hdkourkuizle.com

   Sil
  2. kayıt olamıyorum hdkourkuizle.com

   Sil
  3. siteye iletişim yok muhtemelen kapanmış olabilir.

   Sil
  4. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

   Sil
 2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. mese la benım gibi www.asilbeyaz1.blogspot.com benden ders örenmek ıstıyenler veya bilgi almak istiyen Direk Bloguma yorup yazıp bana ulaşabilir :)

  YanıtlaSil

Şu an askeri görevimde olduğumdan soru yorumlarınıza cevap verememekteyim. Yorumlarınız diğer okurlarımız tarafından yanıt verilebilir. 6 ay sonra görüşmek üzere (96/1 Şubat-Ağustos) hayırlı kazançlar...

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

NetteKazanma.com | İyi kazançlar...