Nerdbux Hakkında Bilgi | İnternetten para kazan

   Daha önce ptc (tıkla kazan) sitelerinden bahsetmiştik.  Daha ayrıntılı bilgi için tıklayın. Nerdbux.com son zamanlar da üye sayısını oldukça arttıran bir ptc sitesi. Henüz çok araştırma fırsatım olmadı araştırmaya devam ediyorum bu site hakkında yeni bir şeyler öğrendikçe buraya ekleyeceğim.

   Nerdbux; Neobux, clixsense vb. siteler gibi size tıklama başı ve referans yoluyla para kazandırmaktadır. Bunun dışında da para kazandırma yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemlere yazının devamında değineceğim.

   Bu tarz bir çok sitede olduğu gibi bu sitede de standart ve premium üyelik vardır. Standart üyelik için ücret ödemezsiniz. Premium üyelik için yıllık 50 Dolar ödemelisiniz. Tabi premium üyelerin avantajı daha yüksek.

   Nasıl Üye Olurum?

Nerdbux ile para kazanma
  Siteye buraya tıklayarak üye olabilirsiniz. Daha sonra isterseniz premium üyeliğe geçebilirsiniz. Tavsiyem premium üyeliğe geçmek için biraz bekleyin siteyi iyice öğrenin. 

   Sistem çalışması ve para kazanma yolları

Sistem genel olarak tıkla kazan (ptc)sistemiyle çalışmakta bunun dışında üyelik oyun vb. yöntemlerle para kazandırmaktadır.

Para kazanma yöntemleri
1) View Ads: Tıkla kazan reklamların yayınlandığı bölüm bu bölümde her gün size belli bir miktarda reklam gösterilir bu reklamlara tıklayarak (3-5 sn. bekledikten sonra) para kazanırsınız. Tık başı 0,01-0,001 dolar arasındadır fakat genelde 0,001 dolarlık reklam gösterilir. Bu yöntemle istediğimiz kadar kazanmamız çok zordur bunun dışında diğerpara kazanma yöntemlerini de takip etmelisiniz.
2) Micro Job: Küçük işler bölümünde size küçük görevler verir ve size para kazandırır. Buradan iyi gelir elde edebilirsiniz. Çünkü görev başı ortalama 0,50-0,75 gibi bir para öder.
3:Offer Wals: Bu bölümde size yapmanız gereken belli işler verir (anket doldurma, üyelik, indirme vs.) ve size bu işler karşılığı belli bir miktar puan verir. Bu puanların parasal karşılığı vardır.
4) Nerd Grid: Clixsense'de olduğu gibi bir oyun size bir kare içinde bir çok reklam linki verir ve bazı linklerde para saklıdır.  Günde 25 tıklama hakkı verir eğer içinde para saklı linki bulursanız para hesabınıza aktarılır. Tamamen şanstır. Buradan 0,10 ile 2 dolar arası kazanabilşrsiniz.
5) Referans yöntemi (ücretler konusunda tam bilgim yok araştırıp burada yayınlayacağım): Referans alarak size günde belli bir miktar para kazandırır. Sınırsız referans alabilirsiniz.

Ne Kadar Kazanırım?

Her yazıda yazdığım gibi bu size bağlı bir şey ne kadar çok emek harcarsanız o kadar kazandırır. 4 Dolar olunca Paypal ve Payza'dan çekebilirsiniz.

Nerdbux'a üye olmak için tıklayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Şu an askeri görevimde olduğumdan soru yorumlarınıza cevap verememekteyim. Yorumlarınız diğer okurlarımız tarafından yanıt verilebilir. 6 ay sonra görüşmek üzere (96/1 Şubat-Ağustos) hayırlı kazançlar...

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

NetteKazanma.com | İyi kazançlar...