BERUBY Nedir? | ziyaret et üye ol alışveriş yap para kazan

Beruby Üye Ol para kazan

   Beruby.com'u CashBack sistemleri başlıklı katagorimizde değerlendiriyoruz. Yakında video ile anlatımı burada yayınlanacaktır.
   Beruby internetten alışveriş yaparak, üye olarak para kazanmanızı sağlıyor. Türkçe içerikli sayfada yüzlerce mağaza ve web sitesi bulunmakta. Alışveriş yapacağınız mağazalarada indirim kuponu ya da  fiyat üzerinden belli bir yüzdeyle para kazandırıyor.
   Bazı sitelere üye olmanızı istiyor. Bu sayfalara üye olunca size belli bir miktar ücret ödüyor. Örneğin Arzum firması'na üye olursanız 0.60 tl kazanırsınız (sadece örnek) diye bir reklam sunuyor ve o sayfa üzerinden giderek sayfaya üye oluyorsunuz ve para hesabınıza aktarılıyor.

   Ziyaret ederek para kazanma ise size bazı web sitelerinin linkini veriyor ve bu sayfaları ziyaret etmenizi istiyor (duruma göre download vs. istiyebiliyor) ve böylelikle para kazanmanızı sağlıyor.

beruby nasıl   Beruby'nin iddasına göre bu şirketlerden aldığı komisyonların tamamını bize veriyor. Kendileri ise normal reklamlardan kazanıyor. Yani yukarda bahsettiğim 0.60 tl lik size veridiği gelir aslında beruby'nin siteden aldığı komisyon.
   Buna benzer bir çok Cashback sitesinde olduğu gibi burada da davetiye sistemi bulunuyor. Sizin davetinizle gelenlerin kazancından belli bir yüzde de size veriyor.

 Nasıl Kazanırım?

   Siteye üye olmanız gerekiyor (buradan üye olabilirsiniz) ve  ana sayfada size bazı siteler sunuyor yukarda bahsettiğim işlemleri yaparak para kazanabilirsiniz.

   Ne kadar kazanırım?
buraby kazanç sistemi
Bu yaptığınız işleme göre değişiyor. Alişveriş yaparsanız fazla kazanırsınız. sadece sayfa ziyareti yaparsanız daha az kazanırsınız. Minimum ödeme tutarı yok 1 kuruş bile olsa paranızı çekebiliyorsunuz ama ödemelerde küçük bir masraf çekiyor (1 civarı). bunu da size ilk başta siteye ilk üye olurken 1 tl hediye vererek karşılıyor.
   Ödemeler Paypaldan yapılıyor


Beruby'ye üye olmak için tıklayın. 
ödeme kanıtı
Beruby Ödeme Kanıtı
beruby ödeme yapıyormu
Berby Ödeme Kanıtı

2 yorum:

  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil
  2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

    YanıtlaSil

Şu an askeri görevimde olduğumdan soru yorumlarınıza cevap verememekteyim. Yorumlarınız diğer okurlarımız tarafından yanıt verilebilir. 6 ay sonra görüşmek üzere (96/1 Şubat-Ağustos) hayırlı kazançlar...

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

NetteKazanma.com | İyi kazançlar...