SURVEYSCOUT.COM'A ÜYE OL KAZANMAYA BAŞLA. DÜNYANIN EN ÇOK KAZANDIRAN ANKET SİTESİ   SurveyScout Dünyanın en fazla kazandıran anket sitesi olarak bilinmektedir. Ben test etmedim ama yaptığım araştırmada üye olanlar baya memnun gibi görünüyor.Dünyanın hemen hemen her ülkesinde büyük şirketlerle çalışmaktadır. CocoCola, Nike gibi firmalar buna örnektir. Üyelik ise ücretlidir.

  NASIL VE NE KADAR KAZANIRIM

   Öncelikle Surveyscout'a  belli bir ücret ödeyerek üyü olmalıyız. Profil bilgilerimizi doldurduktan sonra anketler gelmeye başlar. anket gelirleri oldukça yüksektir.  Anket başı 7 dolar'a kadar ücret ödemektedir. anket uzunluğuna göre bu çok daha yukarılara çıkmaktadır. Hatta ne kadar doğru bilmiyorum ama 70 dolarlık anket gönderdiği söylenmektedir.

   Bu şirket Dünyanın en fazla para ödeyen şirketi olduğu bilinmekte ve çok ünlü firmalarla çalışmakta olduğu bilinmektedir. Eğer internetten para kazanmak istiyorsanız gelir seviyenizi oldukça yukarı çekecek olan bu siteye bir kereliğine ücret ödeyip üye olmanızı tavsiye ederim. 1 ayda bu paranın fazlasını kazanacaksınız. Bende kısa bir süre içinde üye olmayı düşünüyorum.


Surveyscout.com'a üye olmak için tıklayın İnternetten daha da fazla kazanmak için sitemizde diğer sayfaları da ziyaret edebilirsiniz

Diğer araştırma (anket) siteleri için tıklayın

2 yorum:

  1. Su an uye olunamiyor ulkemi secemiyorum sikinti var sitede

    YanıtlaSil
  2. Su an uye olunamiyor ulkemi secemiyorum sikinti var sitede

    YanıtlaSil

Şu an askeri görevimde olduğumdan soru yorumlarınıza cevap verememekteyim. Yorumlarınız diğer okurlarımız tarafından yanıt verilebilir. 6 ay sonra görüşmek üzere (96/1 Şubat-Ağustos) hayırlı kazançlar...

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

NetteKazanma.com | İyi kazançlar...