Hakkımızda ve Amacımız

   
   
   Nettekazanma.com 2013 yılında Tayfun Bedir adlı kişi tarafından kurulmuş, bilgi vermekten başka amacı olmayan genç bir sitedir.

   Uzun zamandır. İnternetten para kazanmanın yollarını aradım ilk başta internet sitelerine güvendim ve çok zaman kaybettim. Çünkü sitelerin çok büyük bölümünde yalan demeyeceğim ama abartı bilgiler yer alıyor. Örneğin, anket doldur ayda 1500 dolar kazan gibi cümleler beni bu konuya itti ama anladım ki böyle bir site yok en azından ben daha görmedim. Gerçekten internette çok zaman kaybettim. Ama en sonunda az da olsa kazanmaya başladım.


   Bu süre içinde çok zamanım kayboldu fakat çok fazla şey öğrendim hangi sitelerden kazanılır hangi sitelerden kazanılmaz. 
  
    En sonunda kendi tecrübelerimi ve başkalarının da tecrübelerini bir araya toplayarak doğru bilgiler veren bir site açmaya karar verdim ve bu blogda yazmaya başladım. 1 Seneyi geçen sürede bir çok yayınla hizmet vermeye devam ediyoruz.

   Bu sitedeki asıl amaç tüm tecrübelerimle ya da başkalarının tecrübeleriyle en doğru bilgiye ulaşıp sizler paylaşmaktır.

   Sitemizde en doğru bilgilerle daha çok kazanma dileğiyle...

                                                                                                               Tayfun BEDİR

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Şu an askeri görevimde olduğumdan soru yorumlarınıza cevap verememekteyim. Yorumlarınız diğer okurlarımız tarafından yanıt verilebilir. 6 ay sonra görüşmek üzere (96/1 Şubat-Ağustos) hayırlı kazançlar...

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

NetteKazanma.com | İyi kazançlar...