ODULLUANKETLER.NET : ONLİNE ANKET DOLDURARAK PARA KAZANMANIZI SAĞLAYAN SİTELERİ SİZE ÖNEREN BİR SİTE   Ödüllü Anketler (odulluanketler.net) İngiltere tescillenmiş, Marketing LV Ltd. adında bir şirkete ait anket tavsiye sitesidir.

NEDİR

   Ödüllü Anketler, size anket doldurarak para kazanmanızı sağlayan şirketlerini bir araya topluyor. Bu siteden üye olabiliyorsunuz. Güncel anket sitelerini size sunuyor.

ANKET SİTELERİNİ NASIL GÖRÜRÜM

Aşağıda yer alan Ödüllü Anketler'e giriş için tıklayın linke tıkladıktan sonra size sorulan birkaç gerekli bilgiyi dolduruyoruz ve ardından "Anket şirketlerini seçin" linkine tıklıyoruz. Daha sonra aşağıda gördüğünüz örnek resim gibi bir sayfa karşınıza çıkıyor. üye olmak istediklerinizi seçip devam ediyorsunuz. Bundan sonra size, posta kodu ve meslek soracaktır ve devam ettikten sonra mail adresinize gerekli linkleri yollayacaktır.

 Ödüllü anketler'e giriş için hemen tıklayın
İnternetten daha da fazla kazanmak için sitemizde diğer sayfaları da ziyaret edebilirsiniz

Diğer araştırma (anket) siteleri için tıklayın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Şu an askeri görevimde olduğumdan soru yorumlarınıza cevap verememekteyim. Yorumlarınız diğer okurlarımız tarafından yanıt verilebilir. 6 ay sonra görüşmek üzere (96/1 Şubat-Ağustos) hayırlı kazançlar...

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

NetteKazanma.com | İyi kazançlar...