İPOLL.COM ( SURVEYHEAD ) Anket doldur Para Kazan

İnternetten Para Kazan > Anket Doldur Para Kazan

İpoll Hakkında Bilgi

   Şimdi sizlere Ipoll.com'u yani eski adıyla surveyhead.com'u anlatacağım. Surveyhead ismiyle ün salmış sonrada Ipoll adını alan bu site yine anket doldurarak para kazandırıyor. Kendi değerlendirdiğim bir anket sitesidir. Bu siteye  ücretsiz üye olarak ek gelir elde edebilirsiniz.

NE KADAR KAZANIRIM

   İpoll sizlere anket gönderir ve bunun karşılığı ödeme yapar. bazen haftada 4-5 tane bazen haftada 1 tane anket gönderir ve anket uzunluğuna göre sizlere ortalama 1-3 dolar arası ödeme yapar. 25 dolar olduğu zaman paranızı "rixty.com "  adında bir oyun sitesinde hediye çekine dönüştürmenizi sağlar Ya da 50 dolar olduğunda Paypal hesabınıza gönderir.  Paralarınızı hayır kurumlarına bağışlamanızı da sağlar.

ipoll ile anket doldur para kazanUnutmayın anket doldurarak sadece ek gelir elde edersiniz.

  Bu sitede dikkat etmeniz gereken anketler mail adreslerinize nadiren ulaşır bu yüzden siteye sürekli giriş yapmanız ve anketleri kontrol etmeni gerekmektedir.

   Site dili İngilizcedir ve genel olarak size İngilizce anketler yollar. Kayıt olurken anket almak istiyorsanız diller arasında İngilizce'yi de seçmenizi öneririm.

   Üye olup profilinizi doldurduğunuz taktirde 5 dolar hediye eder.

   İpoll.com'a üye olmak için tıklayın
İnternetten daha da fazla kazanmak için sitemizde diğer sayfaları da ziyaret edebilirsiniz

Diğer araştırma (anket) siteleri için tıklayın

5 yorum:

 1. kardeşim senin sitenden çok faydalandım allah razı olsun. birde sana sormadan bir kaç paylaşımını kendi sitemde paylaştım. sorun olursa kaldırırım teşekkürler
  5372107291

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öncelikle İyi Kazançlar. Linkleri kaldırmadığınız müddetçe İstediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

   Sil
  2. Ipoll dan nasıl daha çok anket alabilirim ?

   Sil
  3. Bunun için yapabileceğiniz çok fazla bir şey yok. Anketler kriterlere göre gönderilmektedir. Bilgilerinizi eksiksik doldurduktan sonra bekleyeceksiniz. İpoll'un bir sıkıntısı anketler mail adresine pek düşmez düzenli olarak İpoll sayfanızı kontrol etmelisiniz. Bana soracak olursanız İpoll ile fazla uğraşmayın ödeme limiti çok yüksek. Ödeme alabilmek için uzun süre beklersiniz.

   Sil
 2. Kardeş örneğin ödeme eşiğine ulaştık diyelim.Paramızı nasıl PayPal'a çekecez.Giriş yaptığımız hesaba mı gönderiyor yoksa bizim belirlediğimiz PayPal hesabına mı ? Cevap bekliyorum..!

  YanıtlaSil

Şu an askeri görevimde olduğumdan soru yorumlarınıza cevap verememekteyim. Yorumlarınız diğer okurlarımız tarafından yanıt verilebilir. 6 ay sonra görüşmek üzere (96/1 Şubat-Ağustos) hayırlı kazançlar...

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

NetteKazanma.com | İyi kazançlar...