GİTTİGİDİYOR İŞ ORTAKLIĞI'NA ÜYE OL SİTENE REKLAM AL KAZANMAYA BAŞLA
   Gittigidiyor.com bildiğiniz gibi Ebay şirketinin Türkiye sitesidir. Gittigidiyor.com iş ortaklığı binlerce site sahibine ekmek kapısı olmuş durumda. Reklamlar GG bünyesinde satılan ürünlerden oluşur. Tık başı ücret öder.

   NASIL KAZANIRIM

   Mantık aynı. GG İş Ortaklığı'na üye oluyoruz. Onaylandıktan sonra (onaylanma süresi 1-15 gün arası), verilen kodları sitemize yerleştiriyoruz ve tıklandıkça kazanmaya başlıyoruz. Tık başı ücreti tam belli değildir. Ama iyi bir gelir kapısı olduğu çok açık.

   NE KADAR KAZANIRIM

   GG İş Ortaklığı'nda tık başı belli bir ücret yoktur sitenizin durumuna göre, performansa ve verimliliğine göre tık ücreti belirlenir. Her url için ayrı fiyat belirnenir. 100 tl olunca banka hesabınıza parayı çekebilirsiniz. Paralar her hafta Cuma günü yatar. Hafta sonuna denk gelen Cumalar ise bir sonraki haftaya devreder.

Daha ayrıntılı bilgi almak için tıklayın  Diğer reklam şirketleri için tıklayınız

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Şu an askeri görevimde olduğumdan soru yorumlarınıza cevap verememekteyim. Yorumlarınız diğer okurlarımız tarafından yanıt verilebilir. 6 ay sonra görüşmek üzere (96/1 Şubat-Ağustos) hayırlı kazançlar...

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

NetteKazanma.com | İyi kazançlar...