ARA.COM.TR REKLAMLARI HAKKINDA BİLGİ | SİTENE REKLAM AL

kara liste

Bu siteye ulaşılamadığı için kara listeye alınmıştır. Ayrıntı için tıklayınız.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ara.com.tr reklamları gösterilmiyor

   Ara.com.tr reklamları (reklam.ara.com.tr) hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Ara.com.tr reklamları sitenize reklam alarak tık başı kazanabileceğiniz bir reklam şirketidir. Adsense 'a benziyor. Türkiye'de pek bilinmese de Ara.com.tr  'Türkiyenin arama motoruyuz' sloganıyla yola çıktı.

NASIL ÜYE OLUP PARA KAZANIRIM

   Sisteme öncelikle üye olmalısınız ve yayıncı bölümünden sitenizi eklemelisiniz. Siteniz 10 gün içinde onaylanır (site de böyle yazıyor) . Onaylandıktan sonra siteden gerekli reklam kodlarını alarak sitenize ekleyip para kazanabilirsiniz. Ben başvurumu yeni yaptım sitemin onaylanmasını bekliyorum onaylanınca duruma göre yazıyı güncelleyeceğim.

   NE KADAR KAZANIRIM   Reklam ücretleri iyi sayılır. Tıklama başı ödeme yapan reklamlar alıyorsunuz. 100 TL olunca hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Minimum ödeme tutarı biraz yüksek geldi ama genelde bu tutar yüksek olan siteler daha iyi kazandırıyor. Güvenli bir site mi diye soracak olursanız internette bir kaç sitede ödeme aldığını iddaa eden kişileri gördüm. Böylesine büyüyen televizyon programlarına konu olmuş bir site sanmıyorum ki bizleri aldatsın. Bu sitede denemeye başladım tık başı 2 kuruş veriyor.

   Ara.com.tr'ye üye olmak için tıklayın. İnternetten daha da fazla kazanmak için sitemizde diğer sayfaları da ziyaret edebilirsiniz

Diğer reklam veren siteler için tıklayın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Şu an askeri görevimde olduğumdan soru yorumlarınıza cevap verememekteyim. Yorumlarınız diğer okurlarımız tarafından yanıt verilebilir. 6 ay sonra görüşmek üzere (96/1 Şubat-Ağustos) hayırlı kazançlar...

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

NetteKazanma.com | İyi kazançlar...