ALLWORLD (inquision) PANEL HAKKINDA BİLGİ | ANKET DOLDUR PARA KAZAN

Allword isim değiştirdiğini duyurdu. Ayrıntılar için tıklayın.

   ALLWORLD (www.inquision.com), Dünya üzerinde anket araştırması yapan bir sitedir. Üyelerine anket göndererek fikirlerini sorar. Böylelikle üyelerininde para kazanmasını sağlar. Şuan da  www.inquision.com üzerinden çalışmaktadır. Sade bir siteye sahiptir. Mabrog.com ile ortak çalışır. hem Mabrog'da  hem de Allworld' (inquision)de kazandığınız paralar ortak havuzda toplanır. Kazandığınız parayı iki sitede görebilirsiniz. Bir örnekle açıklayacak olursam diğelim ki Mabrog'dan 3 Euro Allworld'(inquision)de 2 Euro kazandınız bu iki para otomatik olarak toplanır ve parayı çekebilirsiniz. Bu yüzden Allworld'(inquision)e üye olduğunuzda Mabrog'a da üye olmanızı
tavsiye ederim. Mabrog ile ilgili yazımı okumak için tıklayınız.

NASIL KAZANIRIM

allwords
   Öncelikle siteye üye oluyoruz ve gerekli bilgileri doldurduktan sonra mail adresinize gelen aktivasyon linke tıklayım üyeliğimizi aktive ediyoruz. ALLWORLD, üyeleri hakkında bilgilerin doğruluğunu kontrol eder. Bu kısa bir zaman alır. Üyelik onaylandıktan sonra anketler gelmeye başlayacaktır. Anket sıklığı çok fazla değildir ama güvenilir bir sitedir ve Türkçe yayın yapmaktadır. İstediğiniz zaman üyeliğinize de iptal edebilirsiniz. Bu sayede güzel bir ek gelir sahibi olabilirsiniz.

   NE KADAR KAZANIRIM

   Hiç bir anket sitesinde ne kadar kazanılacağı önceden kestirelemeyeceği gibi ALLWORLD'de de ne kadar kazanılacağı kestirilemez. 

    Anketleri doldurduğunuz zaman ALLWORLD size belli bi puan verir (ankete göre değişir). Bu puanların değeri 5 Euro'ya ulaştığı zaman size Paypal ile ödeme yapar.

ALLWORLD'e  üye olmak için tıklayın.
İnternetten daha da fazla kazanmak için sitemizde diğer sayfaları da ziyaret edebilirsiniz.

Diğer araştırma (anket) siteleri için tıklayın

          Ödeme Kanıtı

allworld (inquision) güvenli mi
Allworld (İnquision) ödeme kanıtı
inquision ödeme kanıtı
Allword ödeme kanıtı 2

4 yorum:

 1. PayPal hesabımızdaki parayı , istediğimiz zaman "banka hesabı"na gönderebiliriz değil mi... Yani paypal'da uzun zaman kalsa da olur mu ? Cevabınız için şimdiden teşekkürler hocam....

  YanıtlaSil
 2. Paypal hesabınızdaki para en az 15 TL (10 Euro ya da 10 Dolar) olmak şartıyla hemen hesabınıza veya kartınıza çekebilirsiniz. Hesaba para çekmek ücretsizdir. Karta para çekmenin 7.50TL masrafı vardır. En geç 7 güne kadar para hesabınıza aktarılır. Hesabınızdaki parayla anlaşmalı mağazalar ile alışveriş de yapabilirsiniz (örneğin, gittigidiyor). Alışveriş yapmak için bir alt limit ve masraf yoktur.

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. Allworld panelin ismi Apinio olarak değişti. 20 € civarı biriktirdim. Parayı paypal hesabıma istedim fakat paypal hesabımın kısıtlı olduğunu düşünemedim. Paypal hesabım sonsuza dek sınırlandırıldı. Şimdi ben apinioya nasıl itiraz edip paramı geri hesabıma eklenmesini isteyeceğim. Apinio mail adresimi nasıl değiştirebilirim?

  Ulaşacağım bir telefon numarası var mı? Teşekkürler.

  apinio.com/tr/

  YanıtlaSil

Şu an askeri görevimde olduğumdan soru yorumlarınıza cevap verememekteyim. Yorumlarınız diğer okurlarımız tarafından yanıt verilebilir. 6 ay sonra görüşmek üzere (96/1 Şubat-Ağustos) hayırlı kazançlar...

Lüten yorum yazarken küfürlü, kaba ve argo kelimeler kullanmayın.
Reklam amaçlı yorumlar yazmayın.
Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorum yazmayın.

Bu içeriklerde yorum yapılan yorumlar hemen yayından kaldırılacaktır.

NetteKazanma.com | İyi kazançlar...